حضور آقای دکتر کریمیان اقبال و آقای دکتر صاحبکار در کریدور

تاریخ : 1392/11/22

تعداد بازدید : 2086

3.7 امتیاز از 3 رای

دکتر کریمیان اقبال مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت‌علوم، بهمراه دکتر صاحبکار، مدیر شرکت‌های دانش بنیان و معاونت علمی ریاست جمهوری، در کریدور حضور یافتند.

filereader.php?p1=main_d247cc1f29027406c
در این نشست که در روز سه شنبه در محل کریدور برگزار شد، دکتر کریمیان اقبال سیاستگذاری بر اساس نیاز‌ها و خواسته‌های بخش خصوصی را بسیار مهم دانست، و همچنین بر برقراری ارتباط و همکاری میان کریدور و مراکز رشد و دانشگاه‌ها در خصوص ارائه خدمات تاکید نمود.
filereader.php?p1=main_13efc393f5c225985
همچنین دکتر صاحبکار لزوم ایجاد بازار برای شرکت‌های دانش‌بنیان بر خرید دولتی تجهیزات و محصولات دانش‌بنیان تاکید نمود و نقش وزارت علوم و فناوری را در این خصوص بسیار مهم دانست.
نظر شما
سایر نظرات
2 -1

نا شناس - تاریخ ارسال نظر : 1392/12/15

با سلام لطفا این قدر از واژه خارجی کریدور استفاده نکنید درست نیست یک مجموعه ای که ادعای تجاری سازی فناوری را دارد این قدر بی اعتنا به واژه های فارسی از واژه بیگانه و خارجی استفاده نماید مگر نام موسسه خدمات فناوری تا بازار که نام اصلی مجموعه است مشکلی دارد

پاسخ کریدور :
با سلام و ضمن تشکر از نظر جنابعالی؛ کریدور نامی است که از گذشته و بدلیل سهولت کاربرد در ادبیات سازمانی این موسسه روال شده و سعی بر آن است که این نام به مرور زمان با نام کامل موسسه جایگزین گردد.