برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی با شرکت‌های دارای گواهینامه نانومقیاس

تاریخ : 1394/08/19

تعداد بازدید : 592

0 امتیاز از 0 رای

نخستین جلسه هم‌اندیشی با شرکت‌های دارای گواهینامه نانومقیاس در روز سه‌شنبه مورخ ۱۹/۸/۹۴ با حضور مدیران و نمایندگان شرکت‌ها، کار‌شناسان واحد ارزیابی محصولات دانش‌بنیان، کار‌شناسان کارگروه صنعت و بازار ستاد نانو، کار‌شناسان واحد تجاری‌سازی موسسه خدمات فناوری تا بازار برگزار شد.

در این جلسه که نمایندگان شرکت‌های فناوری نانو زاگرس ایرانیان، تولیدی و رنگ‌سازی تهران اورانوس، فرآوری‌پرشین معدن یاسمن، زیست‌ابزار پژوهان و خاتم پلیمر حضور داشتند، خدمات ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و موسسه خدمات فناوری تا بازار برای مدیران و نمایندگان شرکت‌های دارای گواهینامه نانومقیاس شرح داده شد. انتقادات و پیشنهدات شرکت‌ها شنیده شد و به سوالات آنان پاسخ داده شد.
در این جلسه آقای مهندس آل احمد مسئول واحد ارزیابی محصولات دانش‌بنیان، مرجع رسمی محصولات حوزهٔ فناوری نانو در ایران که دارای گواهینامه نانومقیاس می‌باشند را معرفی کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی محصولات فناوری نانو در ایران با آدرس
www.nanoproduct.ir به تازگی و به دو زبان فارسی و انگلیسی راه‌اندازی گردیده است. در این سایت محصولات به تفکیک حوزه‌های صنعتی دسته بندی شده و شرح داده شده است.
در ادامه نامهٔ تاییدیه نانومقیاس محصولات به نمایندگان شرکت‌های حاضر تحویل گردید و در پایان هر یک از شرکت‌ها با توجه به حوزهٔ فنی محصول خود با کار‌شناس مربوطه در کارگروه صنعت و بازار به رایزنی و مشاوره پرداختند.
نام محصولات تایید شدهٔ شرکت‌ها در جدول زیر آمده است:

ردیف   
نام شرکتنام محصولنوع گواهینامه
1

فناوری نانو زاگرس ایرانیاننانولوله کربنی چند دیوارهگواهینامه نانومقیاس
2

تولیدی و رنگسازی تهران اورانوسرنگ پایه آب اکریلیک آنتی باکتریال   
گواهینامه نانومقیاس
3

فرآوری پرشیان معدن یاسمن   
زئولیت A۴   
گواهینامه آزمایشی
4

خاتم پلیمر   
محلول حاوی کلی ایجاد کننده پوش محافظ آجیل
گواهینامه آزمایشی
5

زیست ابزار پژوهان   
کیت تشخیص بارداری حاوی نانو ذرات طلا   
گواهینامه آزمایشی


نظر شما