در سال جدید کریدورخدمات فناوری جریان توانمند سازی و توسعه شرکت های دانش بنیان را با قوت بیشتری پیگیری خواهد کرد

تاریخ : 1395/12/26

تعداد بازدید : 660

5 امتیاز از 2 رای

دکتر افشاری :"در سال 95 کریدور از نظر ارائه خدمات صادراتی و تجاری سازی محصولات دانش بنیان موفقیت های خوبی را کسب کرد و این روند در سال جدید شتاب بیشتری خواهد گرفت."

دکتر افشاری مدیرعامل کریدور خدمات فناوری:

در سالی که گذشت کریدور خدمات فناوری از نظر ارائه خدمات صادراتی و تجاری سازی محصولات دانش بنیان موفقیت های خوبی را کسب کرد و توانست  خدمات صادراتی موفقی را به شرکت های دانش بنیان صادراتی ارائه کند.

از سوی دیگر کریدور به عنوان یک کارگزار مدیریت خدمات به شرکت های دانش بنیان، به عنوان «شرکت دانش بنیان خدماتی» تایید شد که این امر تسهیل گر بسیاری از فعالیت های کریدور خواهد بود.

همچنین «کریدورمدیا» به عنوان رسانه تخصصی کریدور خدمات فناوری با این شعار که شرکت های دانش بنیان هم می توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی، صادرات و خلق ثروت نقش آفرینی کنند، راه اندازی شد و با تولید برنامه ای  تحت عنوان «برنامه جهش» در آپارات دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در اختیار عموم مردم قرار گرفت و امیدواریم در سال آینده این برنامه به چند زبان و به صورت بین المللی پخش شود و توانمندیهای شرکتهای دانش بنیان ایرانی در معرض دید جهانیان قرار گیرد.

در این سال برای تسهیل درامرصادرات محصولات دانش‌بنیان جلسات متعددی با وزارت امورخارجه، اتاق‌های بازرگانی، سازمان توسعه تجارت، گمرک و وزارت کار برگزار شد وامیدواریم این جلسات در سال جدید به صورت جدی‌تر پیگیری شده و به نتیجه برسد .

و نیزنوآوری های خوبی در بحث ارائه خدمات به شرکتهای دانش بنیان رقم خورد به گونه ای که با تهیه چند پلت فرم حضور شرکتها در برخی «بیزینس فرم ها» فراهم شد تا شرکت های ایرانی به صورت رو در رو با شرکت های خارجی به بحث و تبادل نظر بپردازند و در مسایل  گوناگون با هم به نتیجه مشترک برسند.

ایجاد برند های مشترک با همکاری  شرکت های دانش بنیان از جمله برنامه هایی است که علاوه بر ارائه خدمات قبلی در سال 1396 پیگیری خواهد شد .

این دستاوردها با کمک وهمکاری تمامی همکاران کریدورخدمات فناوری محقق شد و امیدواریم در سال جدید با همت همکارانمان درکریدورخدمات فناوری جریان توانمند سازی و توسعه شرکت های دانش بنیان با قوت بیشتری پیگیری شود و کریدور بیش از پیش درتحقق تجاری سازی شرکت های دانش بنیان وراه یابی آنها به بازارهای جهانی  نقش آفرینی کند ودستاوردهای تاثیر گذاری برای کشورداشته باشد.

نظر شما