نانو امولسیون روغن در آب پاک کننده موتور خودرو

نام تجاری کالا نانو امولسیون روغن در آب پاک کننده موتور خودرو
نام محصول نانو امولسیون روغن در آب پاک کننده موتور خودرو
طبقه بندی محصول جنس نانوماده
نام شرکت ستاره تابان پاک
سطح تولید صنعتی

تصاویر کالا

  • ویژگی ها
  • کاربردها
  • دسته بندی و نگهداری
  • خصوصیات
  • کارایی
  • مشخصات
موتور خودرو هم مانند هر چیز دیگری وقتی تمیز باشد بهتر کار می‌کند ولی تمیزکردن موتور مانند شستن سایر قسمت‌های خودرو نیست. همه ما یک موتور تمیز و خشک را دوست داریم و هر از گاهی با آب آن را می‌شوییم، ولی از سوی دیگر یک مشکل وجود دارد. وسایل نقلیه مدرن دارای قسمت‌های الکترونیکی زیادی مانند واحد کنترل الکترونیکی، جعبه فیوزها، سوئیچ‌ها و تعداد زیادی از اتصالات دیگر هستند که هیچ‌کدام از این اجزاء با آب رابطه خوبی ندارند. اسپری کردن این اجزاء ظریف الکتریکی با جت H2O و یا بخار هم به احتمال زیاد نتیجه بدهد ولی با آن هم دو حالت ممکن است، در بهترین حالت، موتور روشن نمی‌شود و در بدترین حالت، پرداخت خسارت‌های زیاد و تعمیرات گران است. پس شما باید راه دیگری را در پیش بگیرید. پیشرفت خودروها و پیچیدگی مدارات الکترونیکی در آن‌ها، همگی خواستار تغییر روش تمیز کردن موتور و اجزای برقی آن شده است. این محصول یک نانوامولسیون غیرالکلی می‌باشد که به‌عنوان یک شوینده برای تمیز کردن و براق کردن انواع سطوح به کار می‌رود.
این دسته از نانوامولسیون‌های روغن در آب به‌طور خاص برای جلا دادن و تمیز کردن بعضی از قسمت‌های خودرو از قبیل موتور، داشبورد، بدنه، شیشه و لاستیک به کار می‌رود.
سطح آلوده را با استفاده از این محصول از فاصله ۲۰ سانتی‌متری اسپری کرده و سپس با استفاده از یکپارچه مناسب آن را تمیز نمایید.
این محصول را در دمای اتاق و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.
این محصول نانوامولسیون غیرالکلی روغن در آب حاوی ذرات با اندازه کمتر از ۱۰۰ نانومتر می‌باشد. نتایج DLS با شاخص pdi معادل ۰/۲۳۳ توزیع ذرات با اندازه ۱۶  نانومتر را نشان می‌دهد.
نانو امولسیون‌ها دارای سطح ویژه و انرژی آزاد بزرگ‌تری از میکرو امولسیون‌ها می‌باشند که این مشخصه باعث می‌شود آن‌ها به‌عنوان یک سیستم انتقالی مؤثر به شمار روند. این محصولات مشکلاتی از قبیل لخته سازی، انعقاد و ته‌نشینی که عموماً در میکرو امولسیون‌ها دیده می‌شوند از خود نشان نمی‌دهند. نانو امولسیون‌ها پایداری ترکیبات ناپایدار شیمیایی را با حفاظت آن‌ها از اکسید شدن و تخریب در برابر نور افزایش می‌دهند. آن‌ها محصولات شفاف یا نیمه شفاف هستند که دارای کشش سطحی بسیار کم و پایداری فیزیکی بلندمدت می‌باشند.
این محصول فاقد الکل است. قابل‌ذکر است که به دلیل جدید بودن فناوری نانو جنبه‌های ایمنی و بهداشتی محصولات تولیدشده با این فناوری به‌طور کامل موردبحث و بررسی مراجع ذیصلاح قرار نگرفته است.
این محصول در بطری‌های اسپری ۲۵۰ و ۵۰۰ سی‌سی موجود می‌باشد.