بازاریابی و فروش تخصصی در نمایشگاه های داخلی و خارجی

  • معرفی
  • شرایط و نحوه ی دریافت خدمت
  • پیوند ها و فایل ها

کریدور خدمات فناوری این امکان را به نهادها یا شرکت های تولیدی میدهد که محصولات مد نظر آنها را به صورت تخصصی در نمایشگاه های درخواستی در داخل و خارج کشور به فروش برساند. کریدور با تمرکز بر شناسایی دقیق مشتریان بالقوه، مذاکرات تخصصی جهت معرفی توانمندی محصولات و پیگیری های اصولی برای به سرانجام رسیدن موضوع، سعی در افزایش سطح فروش شرکت ها در نمایشگاه های مختلف میکند.


بازاریابی تخصصی نمایشگاهی: علاوه بر خدمات بسته قبلی، کریدور مسئولیت پایش فرصت های موجود در نمایشگاه و شهر محل برگزاری نمایشگاه ها برعهده میگیرد و با انجام پایش های هوشمند دایره مشتریان بالقوه را توسعه میدهد.

هزینه خدمات:
هزینه هر کدام از بسته های فوق متناسب با محصول، نمایشگاه هدف و شرایط محیطی تعیین میشود. موارد هزینه بر شامل موارد زیر است:
• اختصاص فضا، نیروی انسانی متخصص  بازاریابی،• اقلام لازم جهت فروش و نیازهای عمومی (مانند اجاره سیستم فروشگاهی، خطوط تلفن، اینترنت، لوازم التحریر، تهیه فرمهای لازم جهت امور مختلف، کارت ویزیت مناسب، تغذیه، حمل و نقل و ایاب و ذهاب، مترجم، تبلیغات (استفاده از انواع استند، بنر و کاتالوگ)


برای دریافت خدمات شرکتها یا فناوران میتوانند درخواستهای کتبی خود را به آدرس های زیر ارسال نمایند.
marketing@tmsc.ir


برای هماهنگی دریافت خدمات و  اطلاعات بیشتر، ضمن امکان تماس با آدرس ایمیل فوق، میتوانند با 63102313  تماس حاصل فرمایند.
عنوان فایل ٔانلود فایل
گزارش شرکت بازاریابی ژرفا پژوهان از فعالیت فروش و معرفی محصولات نانویی در نمایشگاه تجاری کشورهای اسلامی دریافت فایل
طرح بازاریابی و فروش محصولات نانویی در نمایشگاه های تخصصی در قالب ارائه زیر مطرح میشود. در این ارائه تجربه شرکت یک کارگزار به نمایندگی شرکت های تولیدی در نمایشگاه تجاری کشورهای اسلامی نیز ارائه میشود دریافت فایل