پاویون ملی در نمایشگاه‌های تخصصی خارجی

تعداد موضوعات خدمت : ۳
در راستای حمایت مرکز از ورود محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان به بازارهای صادراتی جدید، بخشی از هزینه‌های حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های خارج از کشور توسط صندوق نوآوری و شکوفائی پرداخت می‌گردد. این حمایت در راستای معرفی توانمندی‌های شرکت‌ها و بمنظور توسعه بازار صادرات محصولات شرکت‌های دارای تاییدیه دانش‌بنیان تدوین شده است. شرکت‌های دارای تائیدیه دانش‌بنیان از مرکز و حایز شرایط تعریف شده در این دستورالعمل، مشمول این حمایت‌ها می‌باشند. از دیگر اهداف این دستورالعمل می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود: - تقویت و توانمندی برند ملی در حوزه تولید محصولات با فناوری بالا؛ - رصد فناوری‌های مشابه و مهندسی معکوس توسط شرکت‌های دانش‌بنیان؛ - بهبود کیفیت محصولات تولیدی با فناوری بالا؛ - گسترش سهم بازار کالاها و خدمات صادراتی کشور در حوزه‌های با فناوری بالا؛ - زمینه‌سازی برای ورود مناسب شرکت‌های دانش‌بنیان در بازارهای بین‌المللی و صادرات.
 • اطلاعات بیشتر

  پاویون MEDICA

  دانش‌بنیان صادراتی
  ثبت این خدمت
  نمایشگاه مدیکا، بزرگترین و پیشروترین نمایشگاه جهان در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی به شمار می‌رود. پزشکی تجاری جهان، طیف وسیعی از نوآوری‌های پزشکی را از درمان سرپایی بیماران تا درمان‌هایی که نیاز به بستری شدن دارند به نمایش می‌گذارد. هر ساله در نمایشگاه مدیکا شرکت‌‌های بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط گرفته تا شرکت‌های بزرگ به معرفی محصولات خود می‌پردازند. حـضـور بیش از 5000 شرکت‌کننده بین‌المللی به عنوان غرفه‌دار در قالب 70 کشور و 18 سالن نمایشگاهی در مدیکای 2018 خود گواهی بر این مطلب است. حوزه کاری نمایشگاه مدیکا شامل موارد متعددی است، از جمله: تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص طبی، دستگاه‌های فیزیوتراپی و توانبخشی درمانی، محصولات، تجهیزات و مواد مصرفی بیمارستانی، تجهیزات کنترل جراحی و درمانی، تجهیزات بیمارستانی و ارتباطی درمان
 • اطلاعات بیشتر

  پاویون ICT افغانستان

  دانش‌بنیان صادراتیخلاق صادراتی
  ثبت این خدمت
  نخستین نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات افغانستان Ariana ICT از 28 تا 31 خردادماه 98 در هتل اینترکانتینانتال کابل برگزار می‌شود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بخشی از هزینه‌های فضای غرفه و غرفه‌سازی را پرداخت می‌نماید. لازم به ذکر است که این حمایت مختص شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق با سطح صادراتی توانمند صادراتی و برتر صادراتی می‌باشد.
  • اطلاعات بیشتر

   پاویون ملی ایران در نمایشگاه ICT افغانستان

   وبسایت : www.arianaict.com

   شروع : 1398/03/28 - پایان : 1398/03/31

   محل برگزاری : افغانستان کابل

 • اطلاعات بیشتر

  پاویون Medical Fair Thailand

  دانش‌بنیان صادراتی
  ثبت این خدمت
  این نمایشگاه، بزرگترین و پیشروترین نـمــایـشـگــاه آسیا در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی به شمار می‌رود که به صورت دوسالانه برگزار می‌گردد. در این نمایشگاه شرکت‌‌های بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط گرفته تا شرکت‌های بزرگ به معرفی محصولات خـود مـی‌پـردازنـد. حـضـور بیش از 800 شرکت کننده بین المللی به عنوان غرفه دار در قالب 66 کشور و 18 پاویون ملی در دوره قبلی (2017) خود گواهی بر این مطلب است.