فهرست :

 1. چین
 2. راهنمای تجاری کشور چین
 3. بهترین بازارهای صادراتی به چین
 4. رویدادهای تجاری و نمایشگاه های چین
 5. خدمات ما برای صادرات به چین
 6. تماس با دفاتر ما در ایران و چین
 1. مرکز تجاری ایران-چین

پایگاه صادراتی چین از سال 1394 با هدف توسعه صادرات محصولات ایرانی به کشور چین و همچنین توسعه همکاری‌های مشترک علمی و فناوری بین ایران و چین فعالیت خود را آغاز نمود. اکنون متخصصان تجارت ما در مرکز تجاری ایران-چین مستقر در تهران و دو شهر سوژو و گوانگژو در چین، با بیش از 7 سال تجربه، می توانند به شما در کشف فرصت های صادراتی و شناسایی توزیع کنندگان محلی چین کمک کنند. ماموریت ما در این پایگاه، ارائه خدمات صادرات و واردات به شرکت‌ها، مراکز و سازمان‌ها می‌باشد.

نمودار کامل خدمات مرکز تجاری ایران-چین را در ادامه مشاهده می کنید.

نمودار خدمات مرکز تجاری ایران-چین

مرکز تجاری ایران-چین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لینک اینستا- لینکدین- سایت

در ادامه چند باکس با این محتوا:

سناریو ویدئو: معرفی کشور چین با تاکید بر جمعیت بالا + معرفی حوزه های آماده برای ورادات در چین + معرفی چند شرکت با ورود به بازار چین سود خوبی به دست آورده اند.

اطلاعات مورد نیاز: معرفی چین+ پتانسیل بازار + چند شرکت مثال

سناریو ویدئو: یک اینفو برای تمام تسهیلات و خدمات صندوق آماده شود و روی آن موشن به سبک پوسترهای نمایشگاهی که مهرویژن کار کرده ساخته شود.

اطلاعات مورد نیاز: دیتای دقیق تسهیلات و خدمات + اینفو حاصل از آن

سناریو ویدئو: نریشن روی اینفو خدمات

مقالات برگزیده در مورد بازار چین:

اینجا چند نمونه مقاله بیاد بقیه شم بزنید مثلا بیشتر بخوانید بره داخل لینک و همه مقالات باشه.

اطلاعات مورد نیاز: مقاله با موضوعات صادرات محصولات مراقبت شخصی به چین / فرصت صادراتبه چین- تجارت الکترونیک – ایکامرس / هوش اقتصادی / بازارهای منطقه ای/ مالکیت معنوی در چین / …

منابع کسب و کار در مرکز تجاری ایران-چین:

چهارتا باکس

اطلاعات مورد نیاز: دیتای استخراج شده از ترید مپ / اطلاعات ذخیره شده در مرکز تجاری چین در مورد خریداران / اطلاعات قوانین و تعرفه های صادرات به چین از سایت مک مپ

راهنمای تجاری یک کشور، منبع مورد اعتماد شما برای یادگیری نحوه تجارت در یک بازار بین المللی است. راهنمایی که در این صفحه مشاهده می کنید مختص کشور چین است که توسط کارشناسان ما در مرکز تجاری ایران-چین تدوین شده است. این راهنما بینش عمیق و گسترده ای در مورد راه اندازی کسب و کار در چین، حوزه های فعال و بالقوه تجارت در چین ، قوانین و مقررات گمرکی و تعرفه ها، فروش محصولات و خدمات ایران در چین، سفر کاری، محیط سیاسی و اقتصادی و … را به شما ارائه می دهد. لازم به ذکر است راهنمای تجاری برای تمام پایگاه های صادراتی کریدور فناوری تا بازار تدوین شده و در صفحه مربوط به هر دفتر قابل مشاهده است.

6 موضوع کلیدی برای موفقیت در بازار چین:

 1. راه اندازی کسب‌ وکار در چین: مروری بر فرصت‌ها و استراتژی‌های ورود به بازار، شاخص‌های کلیدی اقتصادی، آمار تجارت و دیگر انگیزه های شرکت‌های ایرانی برای صادرات به این کشور را دریافت کنید.
 2. حوزه های فعال و بالقوه تجارت در چین: درباره روند رشد صنعت در حوزه های مختلف، بازار فعلی هریک از صنایع، اطلاعات موجود از آمار صادرات و واردات چین، رویدادهای کلیدی تجاری در چین و نمایشگاه های مهم صنعتی در چین بیاموزید.
 3. قوانین و مقررات گمرکی و تعرفه ها: آخرین موارد مربوط به موانع تعرفه ای و غیر تعرفه ای، کنترل های صادراتی، الزامات و اسناد واردات، استانداردهای محصول و موافقت نامه های تجاری را بررسی کنید.
 4. فروش محصولات و خدمات ایران در چین: با استفاده از شبکه ی تجاری مرکز تجاری ایران-چین در 11 شهر مهم چین و ظرفیت های شریک بومی این مرکز، از کانال های فروش، قیمت گذاری محصول، روش های پرداخت، سرمایه گذاری مشترک و … اطلاعات حیاتی و مهم را به دست آورید.
 5. سفر کاری: اطلاعاتی در مورد نحوه دریافت ویزا، مسیرهای سفر به چین، پروتکل تجاری محلی مانند لباس، کارت ویزیت و هدایای تبلیغاتی محبوب در چین اطلاعاتی کسب کنید.
 6. محیط سیاسی و اقتصادی: وضعیت فعلی روابط کشور چین با ایران، تفاهم نامه ها، قراردادهای دولتی، قوانین محلی، مهره های موثر اقتصادی و … در چین بیشتر بدانید.

در مورد هریک از آیتم های بالا، تحقیقات مفصل و مطالب ارزشمند خارج از چارچوب سرچ جمع آوری و تدوین شود.

اطلاعات جامع و به روز در مورد بازار چین و پتانسیل صادرات محصولات و خدمات خود را از مرکز تجاری ایران-چین دریافت کنید.

چند تا حوزه مهم صنعتی رو بررسی کنیم و گزارش تحلیل بازار رو به رایگان روی سایت قرار بدیم: تجهیزات ایمنی معدن در چین / بازار روان کننده خودرو در چین / فرصت های بازار خرده فروشی چونگ کینگ چین / امنیت اطلاعات در صنایع چین / صنعت مراقبت از حیوانات خانگی چین

دکمه ی ثبت درخواست تحقیقات بازار / فرم ثبت درخواست تحقیقات بازار

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تحقیقات بازار پایگاه چین کریدور فناوری تا بازار به سایت این مرکز به آدرس https://citpc.ir/  مراجعه کنید.

مرکز تجاری ایران-چین رویدادهای تجاری در بخش هایی از صنعت که پتانسیل صادرات قوی دارند، برای شرکت های ایرانی سازماندهی و پشتیبانی می کند. شناسایی فرصت های تجاری همواره با رصد شرکای تجاری، بازار، نمایشگاه ها و نیازسنجی ایالت های مختلف چین در مرکز تجاری ایران-چین در حال انجام است.

آماده ی صادرات هستید؟

به دنبال شریک تجاری هستید؟

بازارهای جدید را پیدا کنید!

می خواهید تجربه ای از حضور در فضای رقابتی بازار چین داشته باشید؟

مرکز تجاری ایران-چین مستقر در تهران:

آدرس:

تلفن:

ایمیل:

+

اطلاعات تماس شامل آدرس – شماره تماس – آدرس ایمیل دفتر چین