پاویون شرکت های دانش بنیان در جیتکس امارات

با حمایت  مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه جیتکس 2023 امارات برگزار می شود.

نمایشگاه جیتکس 2023

نمایشگاه جیتکس2023 در کشور امارات امسال از 24 تا 28 مهرماه برگزار می شود. این نمایشگاه که به هفته فناوری جیتکس امارات معروف است، یکی از مهم ترین رویدادها در حوزه تکنولوژی و کامپیوتر در خاورمیانه و آسیای جنوب غربی است. این نمایشگاه از بخش های اصلی زیر تشکیل شده است:

 1. امنیت سایبری
 2. هوش مصنوعی
 3. شهر هوشمند
 4. انرژی
 5. سلامت
 6. متاورس
 7. فین تک
 8. حمل و نقل
 9. فناوری آموزش
 10. تلکام
 11. بلاکچین

نام نمایشگاه GITEX مخفف حروف اول عبارت Gulf Information Technology Exhibition است. این نمایشگاه در مرکز تجاری جهانی دوبی و در تاریخ 16 تا 20 اکتبر 2023 برگزار می شود. بازدیدکنندگان از 9 صبح تا 18 عصر می توانند از فناوری های جدید و نوظهور که از آخرین نسل پیشرفت تکنولوزی بهره برده اند، بازدید کنند.

در این نمایشگاه همچنین بهترین دستاوردهای فناوری اطلاعات به نمایش گذاشته می شود. حوزه های زیر از جمله محبوب ترین بخش های جیتکس می باشد:

 1. شهر های الکترونیک
 2. حمل و نقل نوین
 3. انرژی
 4. بازار دیجیتال

تمام متخصصان، علاقه مندان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات و تکنولوژی هوشمند برای بازدید از این نمایشگاه به امارات سفر می کنند. تخمین 3000 نفری از بازدیدکنندگان این نمایشگاه گویای عمق اثر آن در دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات است. شرکت های فعال در این حوزه می توانند با حضور در نمایشگاه علاوه بر ارائه آخرین دستاوردهای خود، شبکه ی همکاران خود را نیز گسترش دهند.

ثبت نام حضور در پایون ملی ایران در جیتکس 2023

فعالان حوزه فناوری اطلاعات، شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل، شرکت هایی که در زمینه خانه های هوشمند فعالیت می کنند و شرکت های کامپیوتر و موبایل از بزرگترین نام های تجاری جهان برای حضور در جیتکس ثبت نام کرده اند. متقاضیان شرکت در این نمایشگاه می توانند از تسهیلات و حمایت های مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی جهت حضور در پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند. جهت ثبت نام تا 30 تیرماه به لینک زیر مراجعه کنید:

www.tesc.ir/service/8/1

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

02166561466

صفحه اصلی
ورود