فراخوان جذب کارگزار جهت برگزاری پاویون های بین المللی

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری به منظور برگزاری پاویون های بین المللی، اعزام و پذیرش هیئت تجاری اقدام به شناسایی و به کارگیری کارگزاران ذیصلاح می نماید.
براساس برنامه ریزی های انجام شده برای بالا بردن کیفیت برگزاری پاویون های ملی در نمایشگاه های بین المللی، ایجاد بستر مناسب برای رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان در بازارهای بین المللی و افزایش توان برگزاری این پاویون ها، از کارگزاران و مجریان نمایشگاهی دعوت به همکاری می شود. برنامه ی برگزاری پایون، اعزام و پذیرش هیئت تجاری در سال جاری را می توانید از اینجا زیر مشاهده کنید.
دریافت برنامه پیشنهادی برگزاری پاویون، اعزام و پذیرش هیات تجاری فقط مطابق لیست درج شده در تقویم نمایشگاهی پذیرفته می شود.
کارگزاران می بایست حداقل تجربه ی برگزاری پاویون در حوزه ی تخصصی، برگزاری جلسات B2B، اعزام یا پذیرش هیئت تجاری را داشته باشند.از متقاضیان دارای سابقه فعالیت در این حوزه دعوت می شود، رزومه خود را به همراه پروپوزال برگزاری رویداد مورد نظر، مستندات و مجوزهای مرتبط تا 15 مردادماه 1402 از طریق نرم افزار بله به شماره کریدور صادرات ارسال نمایند. پس از بررسی کارشناسان، کارگزاران واجد شرایط انتخاب و متعاقبا به آن ها اطلاع رسانی می شود.
راه ارتباطی: 09944360117

صفحه اصلی
ورود