پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی ایران هلث

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث در تاریخ 6 تا 9 خرداد ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار می شود.به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه، ثبت نام از 15 فروردین ماه 1402 آغاز می شود.

نمایشگاه ایران هلث در تمام ادوار خود میزبان برترین و آخرین دستاوردهای پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی ایران بوده است. ایران هلث با توجه به حضور تجار خارجی و امکان برگزاری جلسات B2B فرصت خوبی برای مذاکرات تجاری خواهد بود.

همچنین زمینه ی آشنایی هرچه بیشتر با تولیدکنندگان دیگر برای شرکت ها به خوبی فراهم است. آگاهی از آخرین پیشرفت های رقبا، بحث و تحقیق روی روش های تولید و ساخت دیگر شرکت ها و … از دیگر مزایای حضور در نمایشگاه برای شرکت ها است. به همین دلیل از شرکت های فعال در حوزه های پزشکی، دندانپزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و … برای حضور در این نمایشگاه دعوت می شود.

شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران هلث:

حمایت های ویژه از شرکت های دانش بنیان برای حضور در این نمایشگاه انجام می شود. شرکت های دانش بنیان می توانند در پاویون این نمایشگاه یا به صورت مستقل حضور یابند. ثبت نام برای حضور در پاویون از تاریخ 15 تا 25 فروردین ماه است. حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان با ثبت درخواست در سامانه ی غزال امکان پذیر است. متقاضیان می توانند برای ثبت نام از مسیر زیر اقدام کنند:
لینک ثبت‌نام:ghazal.inif.ir

مسیر ثبت‌نام:ورود به سامانه غزال صندوق > وارد کردن نام کاربری و رمز عبور > ثبت درخواست جدید > انتخاب گزینه خدمات توسعه بازار > انتخاب گزینه پاویون نمایشگاه داخلی > انتخاب گزینه پاویون بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌هلث> تکمیل اطلاعات درخواستی > ارسال درخواست

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت توسعه آینده بازار نوآوری ایرانیان، کارگزار برپایی پاویون از طریق شماره زیر تماس حاصل نمایید:

۰۹۹۴۴۳۶۰۱۱۷

صفحه اصلی
ورود