کریدور خدمات صادرات محصولات دانش‌بنیان راه‌اندازی شد

کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری آغاز به کار کرد.

دکتر سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری ظهر امروز ضمن بازدید از کریدور تجاری سازی فناوری (موسسه خدمات فناوری تا بازار ایرانیان) کریدور خدمات صادرات محصولات دانش بنیان را افتتاح کرد.

براساس این گزارش، آیین نامه این کریدور ماه آینده نهایی می‌شود تا خدمات خود را به صورت وسیع‌تر به شرکت‌های دانش بنیان ارائه کند.


filereader.php?p1=main_a5db970dbab7a470e

کریدور خدمات صادرات محصولات دانش‌بنیان با هدف توسعه بازار صادراتی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و شناسایی و ارزیابی شرکت‌های خدماتی فعال در این حوزه، خدماتی با کیفیت و اثربخش در جهت توسعه توان صادراتی شرکت‌ها ارایه می‌کند. در همین راستا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور ایجاد و خلق ثروت برای جامعه از طریق صادرات محصولات با فناوری بالا، اقدام به حمایت از خدمات این کریدور کرده و این امکان را فراهم آورده است تا صادرات شرکت‌ها از طریق اینگونه خدمات تسریع یابد.

لازم به ذکر است کریدور صادرات از تمامی شرکت‌های علاقه‌مند به همکاری در زمینه صادرات محصولات دانش‌بنیان اعم از شرکت‌های بازرگانی و خدماتی دعوت به همکاری می‌نماید. لذا شرکت‌های علاقه‌مند دعوت می‌گردد ضمن ارایه توانمندی‌ها و تجارب خود به کریدور، اطلاعاتی در مورد سوابق و فعالیت‌های موفق خود را در قالب روزمه به فکس کریدور و یا آدرس ایمیل info@tesc. ir ارسال نمایند.


همچنین موسسه خدمات فناوری تا بازار (کریدور تجاری سازی فناوری)، با هدف کاهش زمان تجاری سازی و افزایش نرخ موفقیت شرکت‌های دانش بنیان شکل گرفته است. این کریدور با شناسایی و ارزیابی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری سازی، امکان برآورده شدن آن‌ها را ساده کرده است و با توافق با سازمان‌ها و نهادهای حمایتی طی آیین نامه‌های مشخص از شرکت‌های دانش بنیان در قالب اراده خدمات تجاری سازی حمایت می‌کند. این کریدور با شناسایی ۵۵ خدمت تجاری سازی و قرار دادن خدمات مشابه در کنار هم، یک قالب ۱۶ گانه برای دسته بندی این خدمات ارائه کرده است.
نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha

نظرات

ALI ESALAT - ‏۱۳۹۳/۰۶/۰۶

I am very happy to see your website which could be helpful to marketing and commercialization of ideas and innovations. I would like to share my experiences as a Capital Venture and Intellectual Property business person in portfolio companies and individuals having inventions and/or innovation ideas.

پاسخ