کریدور خدمات فناوری از کارگزاران خود برای حضور در اولین نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری حمایت می کند

کریدور خدمات فناوری با پرداخت 50 درصد هزینه اجاره غرفه از حضور کارگزاران خود در اولین نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری (بروکر 2016) حمایت می کند.


کریدور خدمات فناوری با پرداخت 50 درصد هزینه اجاره غرفه از حضور کارگزاران خود در اولین نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری (بروکر 2016) حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی کریدور خدمات فناوری، اولین همایش و نمایشگاه بین المللی کارگزاران تجاری (بروکر) از 25 تا 28 آذر ماه با حضور کارگزاران تخصصی در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

برگزاری این نمایشگاه فرصتی را در اختیار کارگزاران قرار می دهد تا ضمن معرفی فعالیت های خود در حوزه های مختلف، از تجربیات کارگزاران تجاری سایر کشورها استفاده کنند و ارتباط مناسبی را با سایر کارگزاران داخلی در راستای همکاری های اقتصادی داشته باشند.

برگزار کنندگان این رویداد بنا دارند با تاکید بر نقش آفرینی موثر کارگزاران تجاری در بهبود فضای کسب و کار و توسعه حرفه ای روابط تجاری با برگزاری این رویداد و سمینارهای تخصصی جانبی موجبات رشد و توسعه فضای کسب و کار و افزایش تعاملات کارگزاران با فعالان اقتصادی داخلی و خارجی را فراهم آورند .

ایجاد فضای ارتباطی و ترویجی موثر جهت تبیین اهمیت فعالیت کارگزاران (بروکرهای) تجاری، شناسایی بروکرهای حقیقی و حقوقی ایرانی فعال در داخل و خارج از کشور، ایجاد ارتباط موثر نهادهای دولتی ،تشکلها و بخشهای خصوصی با بروکرهای تجاری، بررسی مشکلات و چالش های پیش رو جهت توسعه کمی و کیفی فعالیت های کارگزاری در کشور، معرفی صنایع تولیدی و خدماتی پیشرو در بهره مندی موثر از خدمات کارگزاران تجاری از مهمترین اهداف برگزاری این همایش و نمایشگاه است .

اولین همایش بین المللی کارگزاران تجاری ۲۵ تا ۲۸ آذرماه همزمان با هفته پژوهش در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد و کارگزاران حوزه های مختلف از جمله ثبت شرکت ها، خدمات مشاوره ای و حقوقی، خدمات آموزش، انتقال دانش فنی، توسعه بازار، گمرک، تامین مالی، بانکی و صرافی، بورس و شرکتهای تامین سرمایه، بیمه و تامین اجتماعی، تهاتر، لیزینگ و صادرات و واردات، در آن شرکت می کنند.

همچنین در کنار این نمایشگاه، کارگاه های آموزشی تخصصی پیرامون شیوه های تامین مالی، اصول تحلیل رقیبان، جذب سرمایه گذاری خارجی و شناخت مشتری و مشتری مداری با حضور مدرسان و کارگزاران موفق داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

کارگزاران کریدور خدمات فناوری برای حضور در این نمایشگاه می توانند از حمایت 50 درصدی کریدور در هزینه اجازه غرفه برخوردار شوند.

گفتنی است در حال حاضر کارگزاران کریدور خدمات فناوری در زمینه های مختلف از جمله حقوقی ، بازرگانی ، ترخیص کالا ، رصد بازار ، مالی و بیمه، حسابداری ، ثبت شرکتها ، استاندارد و ...  به شرکت های دانش بنیان و نانویی  مشاوره می دهند و نقش بسزایی در موفقیت این شرکتها و حضور آنها در بازار دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در نمایشگاه به سایت http://brokerexpo.org/ مراجعه فرمایید

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
تعداد بازدید خبر ۹۸۹
تعداد رای : ۱