اعزام هیئت تجاری به کشور برزیل

یک هیئت تجاری با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در مهرماه سال جاری به کشور برزیل اعزام می شود.

بازار کشور برزیل

تجارت با کشورهای حوزه آمریکای لاتین یکی از فرصت های مغفول در تجارت بین الملل برای ایران است. کشور برزیل به عنوان یکی از بازارهای مستعد برای حضور شرکت های دانش بنیان مقصد رایزن بین المللی ایران بوده است. مرکز تجاری ایران در مکزیک و برزیل مستقر در کریدور فناوری تا بازار نیز خدمات و تسهیلات لازم جهت ورود به بازار برزیل را برای شرکت های دانش بنیان فراهم می کند.

برنامه اعزام به کشور برزیل

اعزام به کشور برزیل با هدف گسترش و توسعه بازار بین الملل شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری انجام می شود. تسهیل توسعه بازار بین الملل شرکت ها در 4 برنامه ی مدون توسط مرکز تعاملات پیش بینی شده است. این برنامه ها شامل برپایی پاویون در نمایشگاه های تخصصی بین المللی، اعزام هیئت تجاری، پذیرش هیئت تجاری در نمایشگاه های داخلی، حمایت از حضور مستقل در نمایشگاه می شود. جهت اطلاع از برنامه ی این حمایت ها می توانید به تقویم نمایشگاهی مرکز تعاملات مراجعه کنید.

شرکت های تولید کننده ی محصولات دانش بنیان در این برنامه اعزام حضور دارند. بعلاوه گروه های کالایی زیر نیز در

  1. دارو و تجهیزات پزشکی
  2. فناوری اطلاعات و ارتباطات
  3. محصولات پتروشیمی
  4. مصالح ساختمانی
  5. غلات، بذر و سم
  6. و …

نحوه ثبت نام

خدماتی شامل اقامت در هتل پنج ستاره، ترنسفرهای ورودی و خروجی و گروهی، برگزاری جلسات B2B، همراهی راهنمای فارسی زبان و سیمکارت به شرکت های حاضر در هیئت تجاری، ارائه می شود. سفر هیئت تجاری از 21 تا 28 مهرماه انجام می شود.

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از طریق سایت کریدور صادرات اقدام کنند:

https://tesc.ir/service/73/1

همچنین شماره تماس های زیر پاسخگوی سوالات شرکت ها در مورد برنامه اعزام به کشور برزیل است:

09195510050

09121453450

09353366222