فهرست :

 1. مرکز تجاری ایران-هند
 2. راهنمای تجاری کشور هند
 3. بهترین بازارهای صادراتی به هند
 4. رویدادهای تجاری و نمایشگاه های هند
 5. خدمات ما برای صادرات به هند
 6. تماس با دفاتر ما در ایران و هندوستان
 1. مرکز تجاری ایران-هند

کارشناسان ما در 11 دفتر مرکز تجاری ایران-هند در مهم ترین شهرهای کشور هندوستان، به صادرکنندگان ایرانی کمک می کنند تا از بهترین مسیر به تجارت با این کشور بپردازند. شناسایی شرکای بالقوه، مطالعه بازار، خدمات لجستیک و … از جمله خدمات این مرکز تجاری است. نمودار کامل خدمات مرکز تجاری ایران-هند را در ادامه مشاهده می کنید.

نمودار خدمات مرکز تجاری ایران-هند

مرکز تجاری ایران-هند را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لینک اینستا- سایت

در ادامه چند باکس با این محتوا:

سناریو ویدئو: معرفی کشور هند به عنوان یک شبه قاره با تاکید بر جمعیت بالا + بازار آماده برای قشر متوسط جامعه + معرفی چند شرکت با ورود به بازار هند سود خوبی به دست آورده اند.

اطلاعات مورد نیاز: معرفی هند+ پتانسیل بازار + چند شرکت مثال

سناریو ویدئو: یک اینفو برای تمام تسهیلات و خدمات صندوق آماده شود و روی آن موشن به سبک پوسترهای نمایشگاهی که مهرویژن کار کرده ساخته شود.

اطلاعات مورد نیاز: دیتای دقیق تسهیلات و خدمات + اینفو حاصل از آن

سناریو ویدئو: نریشن روی اینفو خدمات

سناریو: معرفی پتانسیل های کشورهای آسیای شرقی

اطلاعات مورد نیاز: مطالعه کشورهای اندونزی و نپال و بنگلادش و تهیه یک متن موشن با هدف سرمایه گذاری در این کشورها.

مقالات برگزیده در مورد بازار هند:

اینجا سه نمونه مقاله بیاد بقیه شم بزنید مثلا بیشتر بخوانید بره داخل لینک و همه مقالات باشه.

اطلاعات مورد نیاز: مقاله با موضوعات تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در هند / تامین آب در هند / صنعت پوشاک هند

منابع کسب و کار در مرکز تجاری ایران-هند:

چهارتا باکس

اطلاعات مورد نیاز: دیتای استخراج شده از ترید مپ / اطلاعات ذخیره شده در مرکز تجاری هند در مورد خریداران / اطلاعات قوانین و تعرفه های صادرات به هند از سایت مک مپ

راهنمای تجاری یک کشور، منبع مورد اعتماد شما برای یادگیری نحوه تجارت در یک بازار بین المللی است. راهنمایی که در این صفحه مشاهده می کنید مختص کشور هندوستان است که توسط کارشناسان ما در مرکز تجاری ایران-هند تدوین شده است. این راهنما بینش عمیق و گسترده ای در مورد راه اندازی کسب و کار در هند، حوزه های فعال و بالقوه تجارت در هند ، قوانین و مقررات گمرکی و تعرفه ها، فروش محصولات و خدمات ایران در هند، سفر کاری، محیط سیاسی و اقتصادی و … را به شما ارائه می دهد. لازم به ذکر است راهنمای تجاری برای تمام پایگاه های صادراتی کریدور فناوری تا بازار تدوین شده و در صفحه مربوط به هر دفتر قابل مشاهده است.

6 موضوع کلیدی برای موفقیت در بازار هند:

 1. راه اندازی کسب‌ وکار در هند: مروری بر فرصت‌ها و استراتژی‌های ورود به بازار، شاخص‌های کلیدی اقتصادی، آمار تجارت و دیگر انگیزه های شرکت‌های ایرانی برای صادرات به این کشور را دریافت کنید.
 2. حوزه های فعال و بالقوه تجارت در هند: درباره روند رشد صنعت در حوزه های مختلف، بازار فعلی هریک از صنایع، اطلاعات موجود از آمار صادرات و واردات هند، رویدادهای کلیدی تجاری در هند و نمایشگاه های مهم صنعتی در هند بیاموزید.
 3. قوانین و مقررات گمرکی و تعرفه ها: آخرین موارد مربوط به موانع تعرفه ای و غیر تعرفه ای، کنترل های صادراتی، الزامات و اسناد واردات، استانداردهای محصول و موافقت نامه های تجاری را بررسی کنید.
 4. فروش محصولات و خدمات ایران در هند: با استفاده از شبکه ی تجاری مرکز تجاری ایران-هند در 11 شهر مهم هندوستان و ظرفیت های شریک بومی این مرکز، از کانال های فروش، قیمت گذاری محصول، روش های پرداخت، سرمایه گذاری مشترک و … اطلاعات حیاتی و مهم را به دست آورید.
 5. سفر کاری: اطلاعاتی در مورد نحوه دریافت ویزا، مسیرهای سفر به هند، پروتکل تجاری محلی مانند لباس، کارت ویزیت و هدایای تبلیغاتی محبوب در هند اطلاعاتی کسب کنید.
 6. محیط سیاسی و اقتصادی: وضعیت فعلی روابط کشور هند با ایران، تفاهم نامه ها، قراردادهای دولتی، قوانین محلی، مهره های موثر اقتصادی و … در هند بیشتر بدانید.

در مورد هریک از آیتم های بالا، تحقیقات مفصل و مطالب ارزشمند خارج از چارچوب سرچ جمع آوری و تدوین شود.

اطلاعات جامع و به روز در مورد بازار هند و پتانسیل صادرات محصولات و خدمات خود را از مرکز تجاری ایران-هند دریافت کنید.

چند تا حوزه مهم صنعتی رو بررسی کنیم و گزارش تحلیل بازار رو به رایگان روی سایت قرار بدیم: تجهیزات پزشکی / تجهیزات بیمارستانی / مدیریت پسماند / تصفیه آب و پساب در هند / صنایع دستی در هند و …

دکمه ی ثبت درخواست تحقیقات بازار / فرم ثبت درخواست تحقیقات بازار

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تحقیقات بازار پایگاه هند کریدور فناوری تا بازار به سایت این مرکز به آدرس www.iranhend.com مراجعه کنید.

مرکز تجاری ایران-هند رویدادهای تجاری در بخش هایی از صنعت که پتانسیل صادرات قوی دارند، برای شرکت های ایرانی سازماندهی و پشتیبانی می کند. شناسایی فرصت های تجاری همواره با رصد شرکای تجاری، بازار، نمایشگاه ها و نیازسنجی ایالت های مختلف هند در مرکز تجاری ایران-هند در حال انجام است.

آماده ی صادرات هستید؟

به دنبال شریک تجاری هستید؟

بازارهای جدید را پیدا کنید!

می خواهید تجربه ای از حضور در فضای رقابتی بازار هند داشته باشید؟

مرکز تجاری ایران-هند مستقر در تهران:

آدرس:

تلفن:

ایمیل:

+

اطلاعات تماس شامل آدرس – شماره تماس – آدرس ایمیل دفاتر 11 گانه هند